Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030.

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl zaprasza 29.listopada o godz.11:00 do sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, na konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030.

Zarząd Województwa Podkarpackiego uchwałą z dnia 29. października przyjął projekt Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030. Projekt jest dostępny na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego www.podkarpackie.pl

W terminie od 31 października do 4 grudnia br. uwagi i wnioski do dokumentu można składać za pomocą elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego w zakładce Strategia województwa. Uwagi i wnioski można także składać pisemnie, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Rozwoju Regionalnego, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów z dopiskiem „Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2030″, e-mail: drr@podkarpackie.pl lub osobiście, w Oddziale programowania strategicznego Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Ł. Cieplińskiego 4, pok. 343A, w godzinach 7.30 – 15.30 oraz w trakcie konferencji konsultacyjnych.

W dniu 29.listopada o godz.11:00 takie spotkanie odbędzie się w Lubaczowie w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.  Zapraszamy do udziału!

Konsultacje będą decydować o finalnych zapisach Strategii, dotyczących najważniejszych kierunków rozwoju województwa podkarpackiego w perspektywie do 2030 roku.

Projekt strategii

IB