LVII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

LVII sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się  w dniu 7 września 2023 r., o godz. 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołów z LV i LVI  Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej z wyników kontroli zleconej przez Radę Powiatu w Lubaczowie.
  7. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2023r.
  8. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Podkarpackiego.
  9. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXXV/312/2010 Rady Powiatu w Lubaczowie z dnia 28 września 2010 r. w sprawie określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonywania budżetu Powiatu Lubaczowskiego, o przebiegu wykonania planu finansowego SP ZOZ
    i samorządowych osób prawnych za pierwsze półrocze oraz o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.
  10. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyboru podmiotu do przeprowadzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie za lata 2023-2025.
  11. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Lubaczowskiego.
  12. Podjęcie Uchwały Nr LVII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia skargi.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady