LXII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

LXII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu  25 stycznia 2024 r. o godz. 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z LXI Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w Lubaczowie w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  6. Złożenie przez Starostę Lubaczowskiego sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Lubaczowie w 2023 r.
  7. Przedstawienie sprawozdań z pracy komisji stałych Rady Powiatu w Lubaczowie w 2023 r.
  8. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu w Lubaczowie na 2024 r.
  9. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania pośmiertnie Panu Stanisławowi Franciszkowi Gajerskiemu tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  10. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania pośmiertnie Panu Januszowi Burkowi  tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  11. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania pośmiertnie Panu Jerzemu Janowi Tabaczkowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  12. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania pośmiertnie Panu Antoniemu Ziętkowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  13. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Księdzu Kanonikowi Józefowi Janowi Dudkowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  14. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Księdzu Romanowi Karpowiczowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  15. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Zygmuntowi Florczakowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  16. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Adamowi Łazarowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  17. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Adamowi Kantorowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  18. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Andrzejowi Kindratowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  19. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Stanisławowi Kuskowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  20. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Władysławowi Szykowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  21. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Pani Ewie Majchrowskiej – Sebestyènnè tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  22. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Gèzie Spèth tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  23. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Henrykowi Gorajowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  24. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie nadania Panu Zygmuntowi Gmyrkowi tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”.
  25. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Lubaczowskiego.
  26. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia skargi.
  27. Podjęcie Uchwały Nr LXII/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w 2024 r.
  28. Interpelacje i zapytania radnych.
  29. Wnioski i oświadczenia radnych.
  30. Sprawy różne.
  31. Zakończenie obrad.