Mikołaj w progach Zespołu Placówek w Lubaczowie

Dzień 5. grudnia był dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego w Zespole Placówek dniem pełnym wrażeń. W progi tamtejszego internatu zawitali bowiem wyjątkowi goście.

Jednym z nich był wicestarosta powiatu lubaczowskiego Paweł Głaz wraz z żoną Tamarą – podróżnicy, którzy podzielili się  swoimi przeżyciami i doświadczeniami z motocyklowej wyprawy do Skandynawii. W przygotowanej prezentacji przeprowadzili dzieci i młodzież przez krainę Wikingów, trolli i malowniczych krajobrazów, aż do wioski Świętego Mikołaja.  Znany na całym świecie Święty pojawił się z resztą na spotkaniu osobiście. Obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami, a młodzież w  podzięce zaprezentowała mu przygotowany wcześniej taniec oraz piosenkę.

Źródło: www.sosw.zplubaczow.com

Foto: www.sosw.zplubaczow.com