VII edycja Programu Stypendialnego

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie informuje o naborze wniosków stypendialnych w ramach VII edycji Programu Stypendialnego. Działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana Józefa Michalika.
W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego przyzna cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych. Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców.

Środki finansowe na wypłatę kolejnych stypendiów pochodzą z wpłat od innych Darczyńców. Stowarzyszenie planuje wręczyć 9 czeków stypendialnych.
Dodatkowo, po raz kolejny zostanie przyznane stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego).

Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 08.10.2018 do 19.10.2018, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

Pliki do pobrania:

Oswiadczenie
Oswiadczenie-opiekuna-artystycznego
oswiadczenie-trenera
Plan-Rozwoju Regulamin 2018 
STYPENDIUM-ARTYSTYCZNE-WNIOSEK
STYPENDIUM-NAUKOWE-WNIOSEK
STYPENDIUM-SPORTOWE-WNIOSEK

Drukuj