Warsztaty w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej

Centrum Kulturalne w Przemyślu rozpoczyna trzeci, a zarazem ostatni rok realizacji projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018. 

W związku z realizacją projektu, po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnych warsztatach dla animatorów, przedstawicieli domów i ośrodków kultury, muzeów, bibliotek, organizacji pozarządowych, placówek oświatowo-edukacyjnych, nauczycieli,  a także grupy nieformalne związane z edukacją kulturową oraz lokalnych działaczy społecznych i grupy nieformalne. W tym roku warsztaty odbędą się w Przemyślu, Rzeszowie i Ustrzykach Dolnych. Wykaz terminów, trenerów, tematów i czasu trwania warsztatów zawiera formularz zgłoszenia.

Udział w warsztatach, podobnie jak w latach ubiegłych jest warunkiem przystąpienia do konkursu grantowego na projekty z zakresu edukacji kulturowej skierowane do dzieci i młodzieży lub o charakterze międzypokoleniowym.

W tym roku, partnerami Centrum Kulturalnego w realizacji warsztatów są Rzeszowski Dom KulturyStowarzyszenie Bieszczadzki Uniwersytet Ludowy oraz Fundacja Bieszczadzka.

Na formularze zgłoszenia przesłane drogą elektroniczną na adres pek.bmk@gmail.com organizatorzy czekają do 20 kwietnia do godz. 24:00!

Aktualne informacje o projekcie oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie www.pek-ck.pl oraz na ck.przemysl.pl. Zapraszamy również do śledzenia informacji na facebooku projektu: www.facebook.com/pek.bmk/warsztaty pek_

formularz_zgloszenia_2018

Warsztaty – regulamin 2018

Drukuj