Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasne 2020

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zapraszają do udziału w VI edycji Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2020, który odbędzie się 30. stycznia br. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz organizacji kulturowych.

Wykonawcy zostaną podzieleni na grupy wiekowe i 2 kategorie (soliści i zespoły):

• I  grupa –  uczniowie klas I-IV
  • II  grupa – uczniowie klas V-VIII
  • III grupa – uczniowie szkół ponadpodstawowych
  • IV grupa – organizacje kulturowe

Z każdej grupy wiekowej należy wytypować solistę albo duet/zespół wokalny/zespół wokalno – instrumentalny,  prezentujący 1 kolędę lub pastorałkę.

Zgłoszenie udziału w konkursie /karta zgłoszenia/ należy przesłać w terminie do 15 stycznia 2020 roku mailem na adres: poczta@gokkrasne.pl

Konkurs odbędzie się 30 stycznia 2020 roku w GOKiB w Krasnem (sala widowiskowa) od godz. 9.00.

Regulamin-karta-zgłoszeniowa-konkurs-kolęd-2020

IB