Starosta Lubaczowski, Burmistrz Miasta i Gminy Narol, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Narolu zapraszają na Regionalny Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Tradycyjnych Potraw i Sztuki Ludowej Pogranicza- 20 maja na placu przed Ratuszem w Narolu.

W programie msza św. o godz.13:00 w kościele parafialnym w Narolu, po niej przejście na plac przed Ratuszem, powitanie gości przez gospodarzy, okolicznościowe przemówienia, a o godz.14:30 rozpoczęcie Przeglądu. Podczas imprezy potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich  z całego powiatu będą rywalizować w konkursie kulinarnym, a lokalni twórcy zaprezentują swoje rękodzieło. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i stoisk gastronomicznych.  Na godz.18:00 zaplanowano rozstrzygnięcie konkursów, a na 19:00 zabawę taneczną.