XVI Gala Myśliwska i IV Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej

Gmina Horyniec Zdrój, Polski Związek Łowiecki ZO Przemyśl oraz Starostwo Powiatowe w Lubaczowie zapraszają 9 września do Horyńca Zdroju na XVI Galę Myśliwską, połączoną z obchodami 95-lecia Polskiego Związku Łowieckiego oraz IV Powiatowym Festiwalem Tradycji i Kuchni Myśliwskiej.W programie:

14:00 Msza św. Hubertowska w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Horyńcu

15:20 Rozpoczęcie części oficjalnej w Parku Zdrojowym (m.in. wystąpienia organizatorów i gości, wręczenie odznaczeń łowieckich oraz pucharów z zawodów strzeleckich o Puchar XVI Gali Myśliwskiej, Starosty Lubaczowskiego oraz Wójta Gminy Horyniec Zdrój)

16:15 Prezentacja ptaków drapieżnych „Drapole” Piotr Zadworny

16:55 Koncert Sygnalistów Myśliwskich

17:10 Prezentacja Psów Ras Myśliwskich

17:30 Występ Chóru Myśliwskiego z Zamościa

18:00 Ogłoszenie wyników konkursów

18:15 Pokaz wabienia jeleni

19:00 Występ gwiazdy wieczoru- zespów „Eliksir” i „Maczo”

20:00 Zabawa taneczna pod gwiazdami

Dodatkowe atrakcje podczas imprezy: jedyna w Polsce strzelnica laserowa z rzutkami, wystawa trofeistyki, pokazy kulinarne i degustacje dziczyzny, wystawy kolekcjonerskie, atrakcje dla dzieci i inne.

Galę poprowadzi Przemysław Malec – myśliwy, prowadzący  program o łowiectwie  „Magazyn Darz Bór ” w telewizji Adventure HD.