Noworoczne spotkanie Katolickiego Radia Zamość

Katolickie Radio Zamość podsumowało rok pracy. Przyjaciele, darczyńcy, pracownicy i współpracownicy KRZ- wśród nich Starosta Lubaczowski Zenon Swatek- 5. lutego wzięli  udział w noworocznym spotkaniu. To czas, kiedy mamy okazję podsumować naszą całoroczną pracę – mówił w imieniu wszystkich pracowników KRZ Łukasz Kot.

Na spotkanie przyjechał ks. dr Mariusz Wedziuk, Przewodniczący Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich, a także dyrektor Radia Warszawa. W swojej prezentacji przedstawił działalność Forum na przestrzeni minionej dekady. Podkreślił, że regionalne rozgłośnie zrzeszone w Forum stanowią dużą wartość i siłę w przestrzeni lokalnej i krajowej.Specjalnym gościem wydarzenia, które odbyło się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, był pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Marian Rojek, który powiedział o misji, jaką ma do spełnienia  rozgłośnia- informuje na swojej stronie internetowej KRZ.

Cały  tekst wraz z materiałem dźwiękowym można znaleźć na tutaj.

Foto: Katolickie Radio Zamość