Głosuj na MISTRZÓW AGRO z powiatu lubaczowskiego!

Trwa ogólnopolski plebiscyt MISTRZOWIE AGRO, w ramach którego zostaną przyznane tytuły: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku, Gospodarstwo Agroturystyczne Roku, Sołtys Roku i Sołectwo Roku. W głosowaniu wojewódzkim, które potrwa do 30.września czołowe lokaty zajmują również kandydaci z terenu powiatu lubaczowskiego, zdobywcy pierwszych nagród w etapie powiatowym głosowania- np. gospodarstwo agroturystyczne „Wiśniowa Górka” ze Świdnicy, sołectwo Dachnów czy KGW Futory.

Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Głosowanie w etapie wojewódzkim trwa  od 20 września do 30 września, do godz. 20. Więcej informacji pod numerem tel. 510 026 862 (pn.-pt., w godz. 9-16), e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

Zachęcamy do głosowania za pośrednictwem portalu www.nowiny24.pl na kandydatów z powiatu lubaczowskiego w kategoriach:

Gospodarstwo agroturystyczne roku ( prowadzi gospodarstwo agroturystyczne „Wiśniowa Górka” ze Świdnicy)

Sołectwo roku  (wśród kandydatów sołectwo Dachnów)

Koło Gospodyń Wiejskich roku  (na liście m.in. KGW Futory)

Gospodyni roku (wśród kandydatek pani Beata Ługowska z Horyńca)

Sołtys roku ( wśród kandydatów pan Marian Pachołek z sołectwa Dachnów)

Rolnik roku (wśród  kandydatów pan Paweł Borchowiec z Kobylnicy Ruskiej)

Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania. Otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21:00.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników „Strefa Agro” oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Głównym patronem plebiscytu MISTRZOWIE AGRO na Podkarpaciu jest:Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego,Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Aleksandra Hadzik – Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Partnerami naszej akcji są:

Nominacje do plebiscytu mogły zgłaszać  partnerzy i patroni akcji – różne organizację rolnicze i wiejskie oraz samorządy.

IB