Zapraszamy na Dożynki Powiatowe w Narolu

Rolnicy z powiatu lubaczowskiego świętować będą w niedzielę 28 sierpnia zakończenie prac polowych i żniw podczas dożynek. Gospodarzem Święta w tym roku będzie Gmina Narol. Tradycyjnie w czasie wydarzenia wybrany zostanie najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Zapraszamy: Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, rękodzielników, artystów, gospodarstwa agroturystyczne, producentów, pszczelarzy, ogrodników i inne podmioty mogące uświetnić to wydarzenie do wystawienia stoisk promocyjnych podczas uroczystości.

Dla wystawców wydarzenie będzie doskonałą okazją do promocji własnych wyrobów, produktów  i usług.

Zgłoszenia należy dokonać do 19 sierpnia w Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie,  ul. Wyszyńskiego 31, pod nr. telefonu 16 632 11 26 lub na adres email: sekretariat@pckl.pl.

Poniżej karty zgłoszeń do konkursów, regulamin oraz klauzula RODO.